CEDIS - MED Centrum diagnostyki słuchu

Czy masz problem ze zrozumieniem osoby, która zakryła twarz maseczką ?


Czy masz problem ze zrozumieniem osoby, która zakryła twarz maseczką ?

Pojawienie się nawet najmniejszego niedosłuchu może spowodować kłopoty ze zrozumieniem, szczególnie, jeżeli przebywamy w hałasie.

Czas pandemii i obowiązek noszenia maseczek, dał wielu osobom sygnał, że mają problem ze zrozumieniem podczas rozmowy np. w sklepie przy kasie. Brak możliwości odczytu z ust dla osób ze słabszym słuchem to podwójny problem. Telewizor można pogłośnić, ale prosić każdego z kim chcemy porozmawiać, żeby powtórzył jeszcze raz to już odczuwalny problem. Nie rezygnujmy z kontaktów z innymi. Zadbajmy o swój słuch.

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że mamy słabszy słuch. Wada słuchu rośnie pomalutku, niezauważalnie, całymi miesiącami, a często rodzina
i znajomi przyzwyczajając się do tego stanu, mówią głośniej.

Odradzamy dobieranie i kupowanie aparatów na targowiskach
i w supermarketach. Tanie rozwiązania wybierane na własną rękę bardzo często prowadzą wyłącznie do pogłębienia wady. Tylko sprzęt wybrany na podstawie badania słuchu i dopasowany przez dyplomowanego protetyka słuchu, da gwarancję jakości i oczekiwany efekt poprawy słyszenia.

Pamiętajmy – Wybierając aparat dopasowany indywidualnie dla nas mamy pewność, że sobie pomagamy, a nie zaszkodzimy. Protetycy słuchu w naszych gabinetach dostępni są dla Państwa od poniedziałku do piątku. Zawsze po zakupie aparatu, pacjent pozostaje pod naszą opieką, w całym okresie użytkowania aparatu. To bardzo ważne, aby pacjent trafił do osoby posiadającej wykształcenie, doświadczenie i umiejętności w tym zawodzie.

Telefony do rejestracji: 95 735 21 41 95 30 30 206

Gabinety przystosowane są dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

© 2010 - 2024 Cedis-med. Realizacja strony: Inaton.

Zapisz się na wizytę

REJESTRACJA
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą